JetİYS İle İzinli ve yasaya uygun hazırlanmış bir rehbere sahip olun ve doğru bir pazarlama aktivitesi gerçekleştirin

anlik-data-aktarimi Avantajlar
image/svg+xml

Anlık Data Aktarımı

İYS web ekranından izin durumunu değiştiren kullanıcıların, durum değişiklikleri rehberinize otomatik olarak eklenir. Böylelikle firmalar her gönderim öncesinde rehberine eklenen ve çıkış talepleri için data üzerinde bir çalışma yapmak zorunda kalmayacaktır. İYS servisini Biotekno dışına başka bir firmadan alan ancak gönderimlerini Biotekno’dan yapan firmalar her gönderim öncesinde doğru datayı iletmelidir. Biotekno’dan İYS entegrasyonu kullanan firmalar ile datalar anlık Biotekno tarafından İYS'ye aktarılacaktır.

İYS Süreçleri Uçtan Uca Yönetilir

Birden fazla kanaldan aktarılan veriler tekilleştirilerek İYS’ye aktarılır ve İYS süreçleri uçtan uca yönetilir.
management Avantajlar
image/svg+xml
tekplatform Avantajlar
image/svg+xml

Tek Platform Üzerinde Yönetin

Çok sayıda firma ve markanızı tek bir platform üzerinden yönetebilirsiniz.

Çift Yönlü Entegrasyon

Biotekno İYS Yönetimi Web Servisleri ile sınırsız sayıda data kaynağı (CRM, ERP, vb.) ile kolayca çift yönlü entegrasyon yapabilirsiniz.
cift_yonlu_entragrasyon Avantajlar
image/svg+xml
izinli-datalara-gonderim Avantajlar
image/svg+xml

İzinli Datalara Gönderim

Elektronik ticari ileti gönderimi öncesinde (Toplu SMS, Mail ya da Ses) İYS sistemindeki izinli data sorgulanır ve sadece İYS üzerinde izni bulunan kullanıcılara elektronik ticari ileti gönderilir.

Her zaman Güncel İzinli Veriler

İYS’den sorgulanan data Biotekno sistemlerinde yasal olarak belirlenen süreler dahilinde tutulur. Özellikle yoğun gönderim yapılan zamanlarda ya da İYS ile teknik bağlantı sorunu oluştuğunda, Biotekno sistemlerinde tutulan İYS datasından güncel izinli veriler alınabilir. Böylece ileti gönderimleriniz aksamadan devam eder.
guncelveriler Avantajlar
image/svg+xml
sunucu Avantajlar
image/svg+xml

Güvenli Yurtiçi Sunucularında Yedekleme

Tüm bu operasyon süresince sorgulanan ve alınan veriler Biotekno sorumluluğu ve yönetiminde olmak üzere, güvenli olarak yurtiçi sunucularda yedekli olarak saklanır.

Uzman Ekip Desteği

İzin yönetimi ve elektronik ileti gönderimini gerçekleştiren servislerin yönetimi için gerekli uzman ekip, yazılım, operasyon desteği ve teknik altyapı Biotekno tarafından sağlanır.
musteri-hizmetleri Avantajlar
image/svg+xml
altyapi Avantajlar
image/svg+xml

Maksimum Altyapı

İYS’nın 250.000 altında data hizmeti için İş Ortakları ile çalışmasının en önemli nedeni data işlemeye kaynak ayırmalarıdır. Binlerce kurumun rehber yönetimini yapabilmek için iyi bir alt yapıya ihtiyaç var, Biotekno bu hizmeti uzun yıllardır binlerce müşterisine sağlamaktadır.
32000
+ Kurumsal Müşteri
11
Ürün Platformu
100
% 100 Müşteri Memnuniyeti
29
Ödül

Avantajlardan Yararlanmak İçin Bizimle İletişime Geçin

    Bize Hemen Ulaşın